Wybielanie zębów przed ślubem – na ile wcześniej?

 In Stomatologia

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Aby wszystko wypadło idealnie, do tego wyjątkowego dnia dobrze jest się wcześniej odpowiednio przygotować. Jeśli chcecie prezentować się perfekcyjnie, to warto zdecydować się na wybielanie zębów przed ślubem.

WYBIELANIE ZĘBÓW PRZED ŚLUBEM – CZY TO DOBRY POMYSŁ?

Ślub to stresujące przeżycie, a lista spraw do załatwienia przed weselem praktycznie się nie kończy. Parze młodej zależy na jak najlepszej prezencji, dlatego poza doborem odpowiednich kreacji czy zabiegami pielęgnacyjnymi, doświadczony dentysta z pewnością zarekomenduje wybielanie zębów przed ślubem. Dzięki temu oboje będziecie błyszczeć, a uśmiechom w tym dniu nie będzie końca.

WYBIELANIE ZĘBÓW PRZED ŚLUBEM – KIEDY?

Z uwagi na ogrom obowiązków przed tym wyjątkowym wydarzeniem, profesjonalny gabinet dentystyczny dobrze jest odwiedzić przynajmniej trzy miesiące wcześniej. Może okazać się, że przed wybielaniem, zęby będą wymagać wcześniejszego przygotowania w postaci dodatkowych zabiegów profilaktycznych takich, jak scaling, piaskowanie, polerowanie czy fluoryzacja. W niektórych przypadkach pod uwagę trzeba brać nawet wcześniejsze leczenie próchnicy i załatanie wszelkich ubytków. Dlatego aby zapewnić sobie maksimum komfortu, nie warto odkładać wizyty na ostatni moment.

WYBIELANIE ZĘBÓW – POZNAŃ!

Jeśli zależy Wam na tym, aby Wasze zęby na ślubie wyglądały zdrowo i naturalnie, polecamy wybielanie zębów Partner-Dent! Poznań. Ul. Strzeszyńska 63 to nasz adres – tutaj przyjmuje doświadczony stomatolog, który dobierze najlepszą metodę. Umów się już dziś!

Recent Posts