Noworoczne postanowienia – zacznij od wizyty u dentysty

 In Stomatologia

Nowy rok to idealny moment, aby zadbać o swoje zdrowie. Przynajmniej raz w roku powinno się wykonywać podstawowe badania takie, jak: morfologia, badanie moczu, poziomu glukozy, cholesterolu, a w przypadku kobiet również cytologię. Nie można zapominać też o zębach! Kontrolna wizyta u stomatologa, powinna znaleźć się na Twojej liście postanowień noworocznych. Doświadczony dentysta podczas okresowego przeglądu stomatologicznego jest w stanie wykryć wiele schorzeń i to już w początkowej ich fazie. To może uchronić Cię od powikłań lub kosztownego leczenia w przyszłości!

Okresowy przegląd stomatologiczny

Każdy wie, że regularne wizyty w gabinecie dentystycznym to podstawa, jeśli chodzi o zdrowe zęby. Wizyta raz w roku to naprawdę minimum, a tak naprawdę powinna mieć miejsce co pół roku.  Profesjonalny stomatolog podczas wizyty nie podejmuje się leczenia, a jedynie przyjrzy się uzębieniu i przeprowadzi wywiad dotyczący ogólnego stanu zdrowia i przyjmowanych leków. Jeśli zajdzie taka potrzeba, może zaproponować wykonanie zdjęcia panoramicznego lub RTG. Takie wizyty nie wiążą się z bólem, a dzięki nim dentysta może zaobserwować wszelkie zmiany, nawet te nowotworowe widoczne na błonie śluzowej.

 

Gabinet stomatologiczny – Poznań

Interesuje Cię wizyta u dentysty? Okresowy przegląd stomatologiczny wykonujemy na ul. Strzeszyńskiej 63, Poznań. Gabinet stomatologiczny Partner-dent znajduje się właśnie tutaj, na tyłach Galerii Podolany. Przyjmuje u nas doświadczony dentysta, który zadba o zdrowie Twoich zębów.

Recent Posts